درباره ما

این شرکت قرارداد دیگری هم در زمینه نگهداری سرورهای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر دارد و وبسایت جدید این معاونت را نیز طراحی نموده است.
همچنین این شرکت سه محصول دیگر در حوزه IT با عناوین "سامانه اطلاعات حمل ونقل و انرژی کشور"، "سیستم مدیریت و کنترل تردد (پارکینگ هوشمند)" و "سامانه الو مدرس" را پیاده سازی نموده است که این محصولات در ادامه معرفی می گردد. محصول "مدیریت رژیم غذایی آنلاین" این شرکت نیز بزودی در حال بهره برداری می باشد.
ضمنا این شرکت توانایی لازم در زمینه اجرای پروژه های حوزه AR VR، پردازش صوت و تصویر و نیز اینترنت اشیا (IOT) را دارا می باشد.
شرکت داده پردازان نگین شریف در سال ۱۳۹۸ توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بعنوان یکی از «شرکت های خلاق» معرفی شده است.

شرکت داده پردازان نگین شریف در سال ۱۳۹۵ با همکاری بنیاد ملی نخبگان توسط جمعی از نخبگان دانشگاه های اروپا و دانشگاه های داخل و در حوزه خدمات فناوری اطلاعات تأسیس گردیده است. این شرکت پس از موفقیت در حوزه اپلیکیشن های تحت وب، موفق به تولید محصول سامانه مدیریت اماکن ورزشی دانشگاهی برای دانشگاه صنعتی امیرکبیر شده است. این سامانه کلیه فرآیندهای رزرو و فروش بلیط و همچنین استفاده از کلیه امکان ورزشی را مبتنی بر نیازهای دانشگاهی اتوماتیک نموده و همچنین انواع گزارش های مدیریتی را برای مسئولین دانشگاهی ارائه می نماید. سامانه مذکور بر بستر وب و به صورت (cross platform) طراحی شده و قابلیت اتصال به دستگاه های کارتخوان را دارا می باشد. با استفاده از این سامانه فرآیندهای رزرو و فروش بلیط با سرعت بالا و بدون نیاز به اپراتور صورت گرفته و در افزایش بهره وری مجموعه دانشگاه در حوزه تریت بدنی بسیار موثر می باشد. هم اکنون این سامانه در حال استفاده توسط دانشجویان و کارکنان دانشگاه امیرکبیر می باشد.